Rozstrzygnięcie remisowe w batalii zespołu polskiego z kadrą Rosji. Już niedługo się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Rozstrzygnięcie remisowe w batalii zespołu polskiego z kadrą Rosji. Już niedługo się zaczną europejskie mistrzostwa w nożnej piłce!

Bez żadnych wątpliwości nożna piłka to najchętniej oglądana sportowa dyscyplina w naszym państwie. Gigantyczna ilość wielbicieli piłkarskich czeka na zbliżające się wielkimi krokami Euro 2020 i to nie powinno w takiej sytuacji nikogo zadziwiać. Reprezentacja naszego kraju wystąpi tam i zmagać będzie w bataliach grupowych z Hiszpanią, słowackim zespołem a także Szwecją. Powinniśmy zaznaczyć, że nie są to łatwi oponenci, jednak mamy wielkie szanse na zakwalifikowanie się dalej. W tej sytuacji bardzo istotne będzie to, by zaprezentować się z najdokładniejszej perspektywy. W ubiegłym tygodniu drużyna narodowa zagrała towarzyską batalię z drużyną Rosji, która też grać będzie na europejskie mistrzostwa. Kibice futbolu byli bez wątpienia zachwyceni, ponieważ po raz pierwszy od dawna mogli zjawić się na trybunach. Zabrakło jednak wiele akcji w starciu tym i na koniec narodowa drużyna na remis zagrała z rosyjską reprezentacją 1:1. Bramkę dla polskiej reprezentacji już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, natomiast dla rosyjskiej kadry trafił Karawajew Wiaczesław.