Reprezentacja Czech ogrywa narodową drużynę Polski w pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Reprezentacja Czech ogrywa narodową drużynę Polski w pierwszym pojedynku eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Klęska polskiej kadry narodowej w pierwszym meczu eliminacji do Euro 2024 - świetny występ czeskiego zespołu narodowego!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był zbyt udany. Polscy piłkarze rzecz jasna zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele piłkarscy z Polski zgodnie uważali, że potrzebna jest zmiana na stanowisku trenera. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym szkoleniowcem narodowej drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym rywalem była drużyna narodowa Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, by zatriumfować.

Humory w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po 3 minutach starcia czeska reprezentacja narodowa bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Zarówno dla kibiców zasiadających na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy było to gigantyczne zaskoczenie. Zawodnicy narodowej reprezentacji Czech od pierwszych minut wyglądali zdecydowanie lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to odmieni. Reprezentacja Polski w drugiej części meczu wyglądała nieco lepiej, jednak to gracze z Czech zdobyli trzecią bramkę. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Polscy zawodnicy usiłowali nadrobić straty, lecz zdołali zdobyć wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy podkreślić fakt, że ten pojedynek w wykonaniu zespołu narodowego Polski był tragiczny. Szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos bez wątpienia nie tak debiut w reprezentacji Polski. Nasza kadra w drugim starciu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z albańską kadrą. W tym starciu polska kadra musi wygrać.