Prezentacja fatalnej formy mistrza kraju w PKO Ekstraklasie! Górnik z Zabrza ograł graczy drużyny Legii wynikiem 1 do 0!

Prezentacja fatalnej formy mistrza kraju w PKO Ekstraklasie! Górnik z Zabrza ograł graczy drużyny Legii wynikiem 1 do 0!

W aktualnym sezonie polskiej Ekstraklasy Legia z Warszawy radzi sobie bardzo słabo i nie da się tego ukryć. gracze Legii to aktualni mistrzowie polskiej Ekstraklasy i trzeba mieć to na uwadze, a w tej chwili znajdują się w strefie spadkowej. Fatalną passę zawodników Legii miało w końcu ukrócić, jednakże i teraz brakło zgrania do tego, żeby sięgnąć po trzy punkty. Od początku tego spotkania piłkarze Górnika Zabrze wyglądali na bardzo dobrze uszykowanych i w pierwszej odsłonie drużyna gości nie potrafiła przeciwstawić się im. Zawodnicy z Zabrza po pierwszej odsłonie tego spotkania prowadzili rezultatem 2 do 0 i wszystko wskazywało na to, że nadchodzi siódma z rzędu przegrana mistrza PKO Ekstraklasy. Jednak zawodnicy Legii Warszawa na starcie następnej odsłony spotkania zaczęli atakować i zdołali doprowadzić do rezultatu remisowego. W ten sposób sympatycy futbolu zasiadający na obiekcie mogli mieć nadzieje na fenomenalne emocje pod koniec spotkania.

I niewątpliwie końcowe minuty tego starcia były niezwykle ekscytujące. Głównie było to następstwem formy zawodników gospodarzy, którzy w ostatecznym rozrachunku zwyciężyli ten pojedynek. W końcówce bramkę dającą zwycięstwo zdobył Krzysztof Kubica, który potrafił wykorzystać bardzo dobre podanie od Erika Janzy. Swoją pierwszą bramkę po transferze do Ekstraklasy ustrzelił zdobywca mistrzostwa świata z 2014 roku, czyli Podolski Lukas i warto o tym pamiętać. to była bardzo wyjątkowa chwila dla tego zawodnika i do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Z kolei Legia z Warszawy poniosła porażkę siódmy mecz pod rząd i na ten moment znajduje się na miejscu 17 w ligowej tabeli. Należy zwrócić uwagę, iż jest to niesamowicie słaby sezon, jak na panującego wciąż mistrza PKO Ekstraklasy. Jeśli Legia z Warszawy w dalszym ciągu chce występować w PKO Ekstraklasie to wszyscy jej gracze powinni wrócić do optymalnej dyspozycji. W innym przypadku mistrz polskich rozgrywek sensacyjnie zostanie zdegradowany do I ligi.