Ogromne przeżycia w dodatkowym czasie gry starcia z kadrą Anglii! Damian Szymański zdobył trafienie i został nazwany bohaterem Polski!

Ogromne przeżycia w dodatkowym czasie gry starcia z kadrą Anglii! Damian Szymański zdobył trafienie i został nazwany bohaterem Polski!

Kadra Polski rozgrywająca spotkania na Stadionie Narodowym bywa niezwykle ciężka do pokonania i wiadomo o tym od niespełna dekady. Przegrywamy na tym boisku rzeczywiście naprawdę rzadko i należy mieć świadomość tego, iż ogromna w tym zasługa kibiców piłki nożnej z naszego kraju. W chwili, gdy Narodowy Stadion wypełnia się do ostatniego miejsca gracze naszej drużyny dostają nadprogramowego przypływu energii. Zawodnicy trenera Paulo Sousy w zmaganiach eliminacyjnych do światowych mistrzostw pokazują się do tego momentu całkiem nieźle, lecz ich dyspozycja jest oddalona od perfekcji. Naszych reprezentantów w wieczór środowy czekał niesamowicie ciężki sprawdzian, jakim był z całą pewnością pojedynek z angielskim zespołem. Każdy piłkarski wielbiciel z Polski ma świadomość tego, jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach batalii naszej narodowej drużyny są angielscy reprezentanci. Nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości w takim przypadku, gdyż niezwykle istotne było ugranie największej liczby oczek.

Drużyna polska przed tym meczem była od początku skazywana na przegraną. Jednak trzeba wziąć pod uwagę to, iż gracze z Polski w większości przypadków mocno są w stanie się zmotywować na spotkania z o wiele mocniejszymi. Identycznie było w tym meczu i trzeba wziąć pod uwagę, przez długi czas można było nawet twierdzić, iż nasza kadra mogłaby powalczyć o zwycięstwo z angielską drużyną. dla polskiego zespołu narodowego to było niesamowicie trudne 90 minut i na pewno warto ich pochwalić za rywalizację do samego końca. Zdawało się, że to może być koniec nadziei o korzystnym rezultacie, w chwili, gdy gola w 80 min. strzelił Kane Harry. Drużyna polska do końca meczu poszukiwała szansy do zdobycia bramki i nie planowała odpuszczać. W dodatkowym czasie spotkania, który zarządził arbiter gola na wagę wyniku remisowego strzelił piłkarz AEK Ateny Szymański Damian. To była na pewno cudowna chwila w przypadku tego polskiego piłkarza. Na szczęście reprezentacja Polski wywalczyła korzystny wynik na stadionie w Warszawie w starciu z angielską drużyną i dzięki temu wciąż ma naprawdę duże szanse na promocję na mundial.