Kilku graczy odsuniętych od narodowej drużyny! Selekcjoner Sousa Paulo podał do mediów w poniedziałek kadrę reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa!

Kilku graczy odsuniętych od narodowej drużyny! Selekcjoner Sousa Paulo podał do mediów w poniedziałek kadrę reprezentacji naszego narodu na europejskie mistrzostwa!

O graniu na turnieju na mistrzowskim poziomie myśli spora ilość młodych graczy, których celem są występy profesjonalne w nożną piłkę. Bez żadnych wątpliwości nożna piłka to w aktualnej chwili najbardziej popularna sportowa dyscyplina na Starym Kontynencie. Od młodych lat chłopaki po to trenują, aby kiedyś grać w pojedynkach na najbardziej legendarnych murawach piłkarskich. Musisz jednakże zdawać sobie sprawę z tego, iż droga do zostania piłkarzem nie należy do prostych i obliguje do sporej liczby poświęceń. Chłopcy, którym się powiodło dlatego budzą z reguły animozję oraz jednocześnie podziw w gronie swoich przyjaciół. Już w czerwcu rozpoczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce, w których brać udział będą dwadzieścia cztery ekipy. Znaczy to bez cienia wątpliwości, że na kibiców piłkarskich czekają fenomenalne doznania. Z pewnością będziemy obserwatorami sporej liczby goli oraz meczów piłki nożnej, ponieważ turniej mistrzostw Starego Kontynentu ciągnąć się będzie przez miesiąc czasu. W naszym artykule z kolei mamy ochotę się skoncentrować na polskiej kadrze, ponieważ trener Paulo Sousa podał do wiadomości publicznej listę graczy na rozgrywki Mistrzostw Europy.

Od kilku dekad prezentowanie drużyny na wielkiej rangi rozgrywki takie jak światowe mistrzostwa lub mistrzostwa Starego Kontynentu obudzić potrafi bardzo duże emocje w w Polsce. Bardzo często się trafiały w takim przypadku sensacje, które nie każdemu przypadły do gustu. W tym przypadku było bardzo podobnie. Szkoleniowiec Paulo Sousa przedstawił kadrę i z pewnością wielkim zaskoczeniem był brak w drużynie narodowej Grosickiego, który przez parę lat stanowił ofensywną siłę naszej narodowej drużyny. Reprezentant West Bromwich Albion od kilku miesięcy nie gra systematycznie i to jest powodem głównym tego, że selekcjoner Sousa nie miał ochoty powołać Kamila do składu reprezentacji Polski na Euro 2020. Na papierze powołaliśmy bardzo drużynę narodową, która może rywalizować o satysfakcjonujący wynik na czempionacie europejskim. W takim przypadku zostaje nam oczekiwać na inauguracyjny pojedynek rozgrywek, w którym drużyna Polski mierzyć się będzie z drużyną Słowacją.