Katastroficzne spotkanie drużyny narodowej Polski na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - porażka z czeskim zespołem narodowym!

Katastroficzne spotkanie drużyny narodowej Polski na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - porażka z czeskim zespołem narodowym!

Narodowa kadra Czech zwycięża drużynę Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej narodowej drużyny nie były zbytnio udane. Nasi gracze rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy kibice z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest wymagana. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem polskiej narodowej kadry, a jego pierwszym istotnym oponentem była czeska reprezentacja. Było to pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo ważne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w polskiej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były bardzo dobre, lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Już po 3 minutach spotkania narodowa drużyna Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla sympatyków zasiadających na stadionie w Pradze, jak i piłkarzy był to istny szok. Od pierwszych minut zawodnicy zespołu narodowego Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie się to zmieni. Drużyna polska w drugiej odsłonie tego meczu grała nieco lepiej, jednakże to czescy gracze strzelili bramkę numer 3. Zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Nasi zawodnicy usiłowali odrobić straty, jednak udało im się zdobyć wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Trzeba zaznaczyć to, że ten pojedynek w wykonaniu polskiej drużyny narodowej był tragiczny. Bez cienia wątpliwości nie tak debiut w zespole narodowym Polski wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos. Narodowa kadra Polska mierzyć się będzie z reprezentacją narodową Albanii w drugim pojedynku eliminacji. Polska drużyna narodowa bez wątpienia musi odnieść wygraną w tym pojedynku.