Kapitan reprezentacji Portugalii grać będzie w Al-Nassr - hitowy transfer CR7!

Kapitan reprezentacji Portugalii grać będzie w Al-Nassr - hitowy transfer CR7!

Niezwykły transfer Cristiano Ronaldo - kapitan reprezentacji narodowej Portugalii będzie występować na Dalekim Wschodzie!

Na ten moment piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportowa na całym świecie i nie da się temu zaprzeczyć. Kibice piłkarscy ubóstwiają mobilizować swoich ukochanych zawodników i gromadzić się na stadionach. Tu chodzi w głównej mierze o takich piłkarzy, którzy posiadają niesamowite umiejętności. Jednym z piłkarzy, który zadowalał sympatyków piłki nożnej na całym świecie przez lata jest Cristiano Ronaldo. Zawodnik reprezentacji Portugalii przez wiele lat kreował swoją markę, stając się jednym z najwybitniejszych piłkarzy w historii tego sportu. W ciągu dwudziestu lat Ronaldo stał się piłkarzem, który nie obawia się wyzwań i prezentuje swoje możliwości w różnych rozgrywkach. Idealnym dowodem na rozmiary jego kariery jest to, że jest najskuteczniejszym napastnikiem w dziejach Champions League, a także Realu z Madrytu.

W ostatnich latach dyspozycja Cristiano Ronaldo nie przypominała jednak tej, którą mieliśmy szansę oglądać jeszcze kilka sezonów temu. Na skutek tego rozpoczęły się kłopoty w United, gdyż szkoleniowiec zaprzestał wystawiać go w wyjściowym składzie. To mocno zirytowało zawodnika drużyny narodowej Portugalii, ponieważ znany jest z niesamowitych ambicji i astronomicznej chęci wspierania drużyny. Przed mundialem w Katarze Cristiano Ronaldo postanowił udzielić niewygodnego wywiadu, w ramach którego uderza w trenera Manchesteru Utd i zarzuca mu brak respektu. Na skutek tych zdarzeń Manchester United zdecydował się na zerwanie umowy z liderem narodowej drużyny Portugalii. Ronaldo ku zdumieniu wszystkich fanów piłki nożnej, zadecydował, iż swoją piłkarską karierę kontynuować będzie w Arabii Saudyjskiej. Al Nassar będzie jego nowym klubem, a kapitan kadry narodowej Portugalii zarobi tam 200 milionów EURO za sezon grania. Umowa podpisana została na dwa lata, lecz istnieje możliwość że będzie przedłużona, jeśli dwie strony będą się na to godziły. Te przenosiny to bez wątpienia historyczne zdarzenie w dziejach piłki nożnej i równocześnie zakończenie pewnego etapu na Starym Kontynencie. W trakcie trwania prezentacji w nowej drużynie gracz drużyny Portugalii ogłosił, że jego misja w Europie jest zakończona i przeszedł czas na nowe wyzwania. Pozostaje nam więc tylko poczekać na popis perfekcyjnej gry piłkarza Portugalii w kompletnie nowej lidze.