Jeden z najwybitniejszych napastników w dziejach światowego futbolu odchodzi do PSG! Lionel Messi już nie jest zawodnikiem Barcy!

Jeden z najwybitniejszych napastników w dziejach światowego futbolu odchodzi do PSG! Lionel Messi już nie jest zawodnikiem Barcy!

Transferowe ruchy drużyn piłkarskich w ramach pauzy między rozgrywkami niewątpliwie są często ekscytujące. Jednak mnóstwo fanów piłki nożnej zdziwiło to, co mieliśmy szansę zobaczyć latem. Większość była przekonana, że Messi zostanie piłkarzem Barcelony do zakończenia swojej przygody z piłką nożną. Jednak drużyna hiszpańska popadła w problemy finansowe i argentyński zawodnik nie miał wyjścia, był zobligowany zmienić klub. PSG jest zespołem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla skrzydłowego drużyny narodowej Argentyny. Klub z francuskiej ligi przedstawił argentyńskiemu zawodnikowi atrakcyjną ofertę umowy, którą były już zawodnik FC Barcelony podpisał. Warto podkreślić, iż to z całą pewnością przełomowy moment w dziejach europejskiej piłki. Teraz kibice piłkarscy będą mieli szansę oglądać występy Leo Messiego na francuskich boiskach. Bez cienia wątpliwości naprawdę sporo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób gracz z Argentyny się odnajdzie w nowym klubie. Leo Messi będzie tworzył tercet z takimi graczami, jak Mbappe a także Neymar, co zapewnić może Paris Saint-Germain wiele pucharów.