Brazylijska kadra właśnie zagwarantowała sobie promocję do mundialu w Katarze! Piłkarze z Brazylii mogą być pewni wylotu na turniej, ponieważ pokonali drużynę Kolumbii rezultatem 1:0!

Brazylijska kadra właśnie zagwarantowała sobie promocję do mundialu w Katarze! Piłkarze z Brazylii mogą być pewni wylotu na turniej, ponieważ pokonali drużynę Kolumbii rezultatem 1:0!

Kibice piłkarscy ze Starego Kontynentu doskonale zdają sobie z tego sprawę, iż kadra narodowa Brazylii jest jedną z najbardziej utalentowanych narodowych drużyn piłkarskich. Co chwilę mamy szansę usłyszeć o perspektywicznym piłkarzu, który może mieć szansę na przeżycie sporej futbolowej kariery i pochodzi on akurat z Brazylii. Naprawdę liczne grono zawodników, którzy uszczęśliwiali serca piłkarskich fanów z całego świata puścił w świat ten kraj. W tym momencie reprezentacja narodowa Brazylii ma naprawdę potężny skład, który bez cienia wątpliwości jest w stanie walczyć o najwyższy stopień podium na katarskim mundialu, które odbywać się będą za rok. Rozsądnie zaznaczyć fakt, że gracze zespołu narodowego Brazylii świetnie przebrnęli przez kwalifikacyjne zmagania do światowych mistrzostw w Katarze. Mieli okazję zapewnić sobie promocję na światowe mistrzostwa. W czwartek wieczorem, lecz do tego potrzebowali wygranej z kolumbijską drużyną narodową. Za sprawą tego, iż brazylijscy piłkarze dobrze sobie poradzili z tym oponentem świętować mogli wywalczenie miejsca na mundialu.

Brazylijska narodowa reprezentacja w trwających obecnie kwalifikacyjnych zmaganiach do światowych mistrzostw w Katarze tylko raz zgubiła punkty. Stało się to właśnie w starciu z drużyną Kolumbii, które się zakończyło rezultatem 0:0. Piłkarze Brazylii znowu byli faworytem, gdy nadeszła pora na pojedynek rewanżowy. Na stadionie w Sao Paulo zostało rozegrane to spotkanie i reprezentanci Brazylii byli bardzo zmobilizowani, by ograć swoich oponentów. Ostatecznie brazylijscy gracze byli w stanie zdobyć rozstrzygającą bramkę, choć przez naprawdę długi czas utrzymywał się rezultat remisowy. Trafienie, które przypieczętowało komplet punktów podczas tego starcia zdobył Paqueta, który przyjął bardzo dobre zagranie od najwybitniejszej gwiazdy brazylijskiej narodowej drużyny Neymara Jr.. W następstwie tych zdarzeń brazylijska reprezentacja została pierwszą ekipą z południowej Ameryki, która zdołała zapewnić sobie grę na światowe mistrzostwa w Katarze. Kwalifikacyjne rozgrywki zmierzają ku końcowi i już za chwilę znać będziemy komplet reprezentacji, które walczyć będą o puchar mistrzów świata i warto być tego świadomym.