Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w kraju. Do tego roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej kusi fanów nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i światowych DJ'jów, ale również mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość usłyszenia genialnych DJ'ów ludziom zainteresowanym muzyką elektroniczną , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój związek z tym nadmorskim miastem pożegnał jednak z wielką pompą. Organizatorzy postawili trzy wspaniałe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety na sobotni dzień festiwalu rozeszły się zastraszającym tempie.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.