Rezultat remisowy na Old Trafford. Pozytywny mecz dla zespołu Milanu

Futbol to jedna z najmocniej sławnych sportowych dyscyplin w całej Europie i to bez wątpienia fakt. Prawie każdego dnia przed odbiornikami zasiada dużo sympatyków, którzy mają ochotę obejrzeć swoich ulubieńców na murawie. Chociażby z tej przyczyny zostały stworzone różnego rodzaju zmagania, które zrzeszają najlepsze drużyny w całej Europie. Na tę chwilę najciekawszymi rozgrywkami jest Champions League. To właśnie w Lidze Mistrzów można podziwiać najlepsze kluby z Europy zakończonego sezonu. Utworzona została jednak też Liga Europy, gdzie rywalizują ze sobą trochę gorsze kluby. To jednak nie znaczy, iż Europa League brakuje fascynujących bramek. Grane tam pojedynki niezwykle często są bardzo przepełnione emocjami i otrzymujemy okazję by obejrzeć ogromną ilość goli. W tym artykule mamy zamiar skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwie ekipy, które w przeszłości święciły sukcesy w Europie, ale teraz koncentrują się nad zbudowaniem własnej potęgi.

Według szerokiej grupy specjalistów to jest jedna z najbardziej intrygujących duetów 1/8 finału turnieju Ligi Europy. Jedynym minusem tego starcia jest to, że kibice nie mają opcji obejrzeć go na żywo ze stadionu. Piłkarze AC Milan świetnie rozpoczęli to starcie. Manchester United kiepsko zaczął to starcie i drużyna z Mediolanu miała ochotę prędko wykorzystać tę okazję. AC Milan w trakcie kwadransa trafił do bramki dwa razy. Te gole nie były jednak przyznane. Sędzia tego starcia dwukrotnie cofał trafienia graczy AC Milan. W pierwszej odsłonie kibice przed ekranami telewizorów nie doczekali się goli. Mnóstwo doznań było natomiast w drugiej połowie. Druga odsłona o wiele lepiej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Ponownie swoją świetną formę pokazał Fernandes. Świetnie podał futbolówkę do Amada Diallo, a Iworyjczyk bez większych kłopotów wstrzelił piłkę do bramki Milanu. Zanosiło się na to, że Czerwone Diabły zatrzymają prowadzenie do ostatnich minut meczu, lecz Milan dał radę wyrównać w ostatnich minutach. Dla drużyny z Mediolanu trafienie zdobył Kjaer i pojedynek zakończył się remisem 1:1.