Powrót 9. edycji Top Model!

Powrót 9. edycji Top Model!

Program TVN-u o nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także znane i lubiane jury, które gromadzi przed odbiornikami telewizyjnymi dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Do tego gościnnie pojawia się wiele cenionych figur w przestrzeni modowej, jak światowej sławy fotografowie, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism.

W tym sezonie konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jury osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelem lub modelką, co skutkuje tym, że ten uczestnik natychmiast dostaje się do domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to ocena internautów, którzy wybierają swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i automatycznie trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program?

Produkcja TVN daje możliwość rozwinięcia się i pojawienia się w świecie modelingu, więc co sezon zgłasza się sporo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy mają do wykonania różnorodne zadania, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Sędziowie oceniają ich pracę i decydują o tym, który z uczestników musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modeli jak i sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas obecnego sezonu również będziemy mogli śledzić rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, kto zostanie dziewiątym zwycięzcą Top Model. O tytuł konkuruje dużo ciekawych modeli i modelek, dlatego też bez wątpienia warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.