Cztery trafienia Lewandowskiego w lidze niemieckiej!

Fantastyczny pojedynek zanotował w niedzielne popołudnie najlepszy gracz naszej drużyny narodowej, czyli Lewy. Trzeba przyznać, że tak naprawdę sam pokonał drużynę Herthy Berlin. Nasz reprezentant zagrał 90 minut. Na na placu boju mieliśmy szansę podziwiać innego reprezentanta Polski, czyli Piątka Krzysztofa, który zameldował się w drugiej części starcia. Zdołał zaliczyć ostatnie podanie przy golu gracza z drużyny. Druga część starcia była niezwykle ekscytująca.

Bayern Monachium przeżył ostatnio pokrętny okres siedmiu dni. Wpierw ponieśli porażkę z ekipą TSG 1899 Hoffenheim. W środowy wieczór zwyciężyli zespół z Dortmundu 3:2 w meczu o trofeum. Mecz z Herthą miał zaprezentować, że utrata punktów tydzień temu to wyłącznie jednorazowa wpadka. Przede wszystkim Robert Lewandowski chęć zaprezentować się z dobrej dyspozycji. Do meczu z zespołem z Berlina nasz kapitan miał tylko jedno trafienie w niemieckiej lidze.

Fantastyczna druga część starcia!

Gracze Bayernu dobrze weszli w ten pojedynek. Od samego początku spotkania naprawdę energiczny na placu gry był Lewandowski. Miał szansę na wstrzelenie gola, jednak jego strzał był trochę nieudany. Parę minut później swoją okazję przeprowadzili gracze drużyny ze stolicy Niemiec. Lukebakio nie był w stanie umieścić futbolówki w siatce golkipera zespołu mistrza Niemiec, czyli Manuela Neuera. Warto podkreślić, że zawodnicy Herthy z Berlina ukazali się w świetnej dyspozycji. To był niesamowicie pasjonujący mecz.

Pierwszą bramkę w tym starciu strzelił piłkarz z Niemiec Mueller Thomas. Sędzia tego spotkania gola jednak nie dopuścił. Napastnik Bayernu był w tej sytuacji na pozycji spalonej. Bayern jednak wciąż konstruował sytuację pod bramką Herthy Berlin. Parę minut później piłkę do siatki golkipera drużyny wpakował reprezentant Polski, czyli Lewandowski Robert. Pierwsza połowa tego spotkania skończyła się przewagą 1:0.

Ostatecznie ten mecz piłkarski zakończył się triumfem drużyny Bayernu Monachium 4:3. Należy przyznać, że ten mecz piłkarski był niezwykle pasjonujący.